شکایت از کارفرما بابت اضافه کار

عرفان: سلام خسته نباشید! شکایتی از کارفرما کرده ام: جلسه اول هیئت تشخیص اداره کار کارفرما تمامی اظهارات را قبول کرد و امضا نمود ولی بعد ازینکه رای صادر شد اعتراض کرد به اضافه کاری و روز جلسه حل اختلاف منکر اضافه کار و ساعت کاری که قبلا امضا کرده بود شد.

 رئیس جلسه ام گفت ما کاری به جلسه قبلی نداریم. جلسه ام رای به تحقیق داد از محل کار: دوربین مدار بسته ام تو کارگاه نصب شده ولی شاید فیلمارو پاک کرده باشه! خواستم کمکم کنید ممنون می شوم. طبق قانون میشه برگه ای که امضا کرده را زیرش بزند؟من احتمال میدم کارگرا حرفی بزنند که کارفرما بهشون بگه و با اونا هماهنگ کنه چون موضوع تحقیق رو در حضور خود کارفرما گفتند می توانم کارگری که قبلا پیشش کار می کرده را بعنوان شاهد ببرم اداره کار؟یا هرجا که بشه ثابت کنم؟ ممنون می شوم کمکم کنید؟

 

1.     ایشان گفته است اضافه کاری را قبول ندارد. احتمالا گفته اشتباه کرده است تائید کرده است و این حق را دارد.

2.     در بازرسی معمولا سیستم حضور و غیاب را چک می کنند. معمولا شهادت کارگران تاثیر کمتری دارد. دوربین هم می تواند بررسی شود اما آن هم تاثیرش کمتر از سیستم حضور و غیاب است.

3.     مدارک مکتوب بسیار مهم تر است.

  

برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .

برای درخواست بررسی پرونده توسط کارشناس کلیک کنید .