مالیات بر ارزش افزوده بیمه درمان تکمیلی

سید علی صابری:

1.     تکلیف مالیات بر ارزش افزوده و عوارض شهرداری به بیمه درمان تکمیلی برای قراردادهای سال 98 که تا سال 99 ادامه دارند چیست ؟

2.      آیا تبصره 2 ماده 66 شامل کارگران پیمانکاران هم می شود یا خیر ؟

پاسخ به سوالات فوق به شرح زیر است:

1.     اصلا مالیات بر ارزش افزوده و عوارض شهرداری تعلق نمی گیرد.

2.     بله! می شود.

 

برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .

برای درخواست بررسی پرونده توسط کارشناس کلیک کنید .