دیه خرد شدن استخوان های کف پا

سلیمانی: سلام خسته نباشید:

1.     به استناد گزارش ارتوپد شکستگی باز در پای راست در استخوان های کف پائی دوم،سوم،چهارم و پنجم به صورت خورد شده و نیز در رفتگی در مفصل استخوان های فوق وجود داشته که به ترتیب ارش در رفتگی مفصل بند فوقانی انگشت شصت 2% (دو درصد) و در رفتگی انگشت دوم 2% (دو درصد) ، سوم 2% (دو درصد) ،چهارم 2% (دو درصد) ، پنجم 2% (دو درصد)

2.     ارش شکستگی خورد شده استخوان کف پائی دوم و سوم و چهارم و پنجم که با عیب درمان شده هرکدام 3% (سه درصد) و جمعا 12%(دوازده درصد) از کل دیه می باشد.

3.     ارش در آوردن مجموع پین های وصل شده جمعا 1% (یک درصد)

4.     شکستگی قسمت تحتانی استخوان ‌درشت نی پای راست بدون عیب جوش خورده ( دارای دیه مقدر ) . طول درمان قطعی است! بقیه موارد دیه خاص خود را دارد.

5.     من چهار ماه طول درمان داشتم که تموم شده و این نامه نهایی پزشک قانونیه می خواستم ببینم این درصدایی که نوشته شدن درست هست یا نه؟ و اینکه چرا آسیب به نسوج نرم ننوشتند ؟ پای من کج هست چرا تغییر شکل ظاهری ننوشتند یا لازم نیست؟ شکستگی درشت نی هشت درصد دیه داره امکان داره کمتر درصد بدن؟ اگه کم نوشته باشن باید چیکار کنم؟ اگه میشه لطف کنین جواب بدین؟

درصد ها درست است . آسیب به نسوج را در همان بند درآوردن پین دیده اند. شکستگی دیه مقدر دارد و همان 8 درصد را می دهند. بابت کج شدن پا می توانید اعتراض کنید ولی بعید است به نتیجه برسد.

 

برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .

برای درخواست بررسی پرونده توسط کارشناس کلیک کنید .