شکایت برای دریافت حقوق طبق قرارداد

محمد: سلام! من حدود ۷ سال در مرکز توانبخشی بعنوان مراقب و بصورت شیفت ۲۴ ساعت کار و ۲۴ ساعت استراحت مشغول به کارم. البته بعد از ۱۵ ماه منو بیمه کرد و الان ۶ سال بیمه دارم.

قراردادی که برای ما می نویسد ۶ ساعت کار در روز و قیمت ساعت قانونی ۱۵۰۰ می نویسه ولی در صورتی که فقط ۱۵۰۰ حقوق میده و برای هر قرار داد دوماهه که میبنده یه برگه بدون قیمت و سفید هم امضا میره که تمام حق و حقوق و مزایا را دریافت نمودیم درصورتی که فقط حقوق ثابت همان ۶ ساعت که میشه ۱۵۰۰ به حسابمون واریز می شود.

تمام دفتر های ورود خروج را هم دارم. می خواهم بدونم اگه شکایت کنم با توجه به توضیحات موفق میشم و اینکه برای این چند سال چقدر می توانم جریمه بگیرم؟ لطفا اگر می شود محاسبه حدودی جریمه را بدانم مرسی؟

باید مدارک قوی تری داشته باشید. دفتر حضور و غیاب مدرک مناسبی محسوب نمی شود.  می توانید از پرینت حساب بهره بگیرید و یا درخواست بازرسی از محیط کار را بدهید. در مجموع با مدارک مکتوب می توانید به نتیجه برسید.برای اینکه حق تان را بگیرید باید برگه ای از قراردادتان را داشته باشید.

 

برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .

برای درخواست بررسی پرونده توسط کارشناس کلیک کنید .