ازکارافتادگی در بیمه قالیبافی

سیما: سلام خسته نباشید! بنده سابقه ۱۱ سال بیمه قالی بافی دارم که متاسفانه از پاییز سال قبل به بیماری سرطان سینه مبتلا شدم و در حال حاضر اواخر درمانم هستم.شکر خدا بیماری من در مراحل اولیه تشخیص داده شده است .

سوالی که من دارم این هست: به دلیل نمونه برداری که از زیر بغل انجام شد نزدیک ۲۰ تا از لنف های زیر بغل من خارج شد .به همین خاطر اگر ۱۰دقیقه مشغول قالی باشم دستم به شدت درد میگیره و گز گز میکنه و در این مدت ۸ ماه اصلا نتوانستم کار کنم .

می خواستم بدانم احتمال از کار افتادگی من با توجه به این که شغلم قالی بافی هست و دست غالبم به دلیل عملی که انجام شده به این صورت درد میگیره چقدر شانس دارم مشمول از کار افتادگی بشم .ایا ممکن هست بیمه به من بگه الان که نمیتونی قالی ببافی برو یه کار دیگه مثل فروشندگی بکن .ممنون میشم جوابم رو بدید؟

در بررسی از کارافتادگی نوع شغل ملاک در نظر گرفته نمی شود. وضعیت بیماری در نظر گرفته می شود. با شرایطی که دارید ازکارافتاده کلی نمی شوید. اگر نتوانید قالی ببافید بیمه قالی بافی تان قطع می شود.

 

برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .