افت قیمت خودروی چری به علت نقاشی

رامین شریفی: سلام! وقت بخیر! مادرم هفته گذشته ملکی را اجاره کردند. صاحبخانه اشاره می کنند که لوله کف شوی بالکن گرفته است. لذا برادر من از محلول لوله بازکن استفاده می کنند که گرفتگی مرتفع شود ولی متاسفانه لوله کف شوی بالکن در زیرزمین سوراخ بوده و اسید از آن سوراخ ترشح کرده و بر روی یک ماشین چری مدل i5 سال ۹۷ ریخته (قیمت فعلی حدود ۳۲۰ میلیون تومان هست) و به رنگ درب عقب و جلوی سمت شاگرد و کاپوت و ستون جلوی سمت شاگرد آسیب رسانده است.

فارغ از اینکه ما مشکل را متوجه کل ساختمون می دونیم که چرا این لوله مدت ها سوراخ بوده، این آقا قصد شکایت بابت خسارت افت قیمت ماشین را داره و می گویند که چون اینها باید رنگ بخورد حدود ۶۰ الی ۷۰ میلیون از قیمت ماشین بنده کم شده است. خواستم مشاوره بگیرم در این خصوص. ممنون می شوم که راهنمایی مختصر بفرمایید؟ در صورتیکه بتوانند بابت افت قیمت به نتیجه برسند حدود 13 درصد افت قیمت دارد معادل 41 میلیون تومان. البته به نظرم شما در این قضیه مقصر نیستید و مشکل از ساختمان و مالک آن است.

 

برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .

برای درخواست بررسی پرونده توسط کارشناس کلیک کنید .