پرداخت خسارت ماده 66 برعهده کیست؟

عبدی: آیا تامین اجتماعی خسارت ماده ۶۶ را می تواند از عوامل کارفرما مطالبه کند یا باید مستقیما از کارفرما مطالبه کند؟  باید مستقیما از کارفرما مطالبه کند.

 

برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .

برای درخواست بررسی پرونده توسط کارشناس کلیک کنید .