شکایت به دیوان عدالت اداری برای برقراری مجدد بیمه قالیبافی

 

غزاله رهنمای تجدد: سلام! از سال ۹۱ بیمه قالیبافی هستم تا الان تمام حق بیمه خودم روبه موقع پرداخت کردم. برای واریزی حق بیمه سه ماهه بهار(فروردین،اردیبهشت،خرداد)دچار مشکل شدم به این صورت که فیش واریزی بهار تا ۹۹/۴/۱ مهلت داشت.

بنده در تاریخ۹۹/۳/۳۰ اقدام به پرداخت حق بیمه با همراه بانک کردم، ولی به دلیل اشکالات بانکی این واریز انجام نشد و مبلغ واریزی در ساعت ۱۲ شب به حساب برگشت خرد. بنده متوجه برگشت پول به حساب نشدم (تمام مستندات بانکی و پرینتهای بانکی موجوده) تا اینکه در تاریخ ۹۹/۴/۱۲ متوجه این موضوع شدم و بلافاصله مبلغ را از طریق فیش واریزی ای که از قبل داشتم  واریز کردم ولی بیمه قبول نکرد و پرونده من را مختومه اعلام کرد و قرارداد بنده را لغو کرد. حالا من از بیمه می خواهم به دیوان عدالت اداری شکایت کنم لطفا راهنمایی کنید؟

البته تقصیر از شما بوده است و در صورت عدم پرداخت در زمان مقرر قرارداد باطل است. در مورد بیمه قالبافی چون دولت حق بیمه سهم خودش را پرداخت نمی کند تامین اجتماعی همواره به دنبال بهانه برای قطع بیمه است. شما هم این بهانه را داده اید. تنها راهی که دارید شکایت به دیوان عدالت اداری برای برقراری مجدد بیمه قالیبافی است. این تنها راهی است که دارید و نتیجه آن 50 50 است.

 

برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .

برای درخواست بررسی پرونده توسط کارشناس کلیک کنید .