اثبات افت قیمت چگونه است؟

 

سید فخرالدین حسینی: سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگوار! من با خودرو ام وی ام که بصورت مورب و افقی پارک بود تصادف کردم و سپر عقبش یه ترک خورد و جلو ماشین هم یه مقدار به خاطر برخورد به لبه جدول خورد و لبه سپرجلو حالت خمیده شد که وقتی جابجا شد سپر جلو خود به خود به حالت اول برگشت.

تو کارشناسی تعیین خسارت گفتن که جعبه فرمونشون بر اثر ضربه به صدا دراومده و بلبرینگ چرخشونم صدا میده! کارشناس نپذیرفت و اونارو به نمایندگی راهنمایی کرد که متخصص و مکانیک نمایندگی کارشناسی کنه؟! الانم به من میگن ۵۰۰ بده رضایت بدیم گویا کارشناس نمایندگی گفته براثر ضربه بوده ولی تشخیص نداده ضربه تصادف ما بوده یا از قبل بوده است.

این گفته خودشونه البته گفتن مبلغ ۵۰۰۰۰۰تومان گذاشتن تا نتیجه کار اعلام بشه! من موندم دروغ به این بزرگی رو چجوری هضم کنم. لطفا راهنماییم کنید چجوری ادعای دروغشونو اثبات کنم و از خودم چجوری باید دفاع کنم بخدا که دارن دروغ میگن کلی هم منو با ربودن برگه پارکینگ اذیت کردن ممنونم ایشالاه زنده باشید؟

1.     خودرو مربوط به ایشان است و در اختیار شما نیست که آن را بررسی کنید. بررسی باید تو.سط کارشناس انجام شود و اثبات هم بر عهده ایشان است. بعید می دانم کارشناس نظر ایشان را تائید کند.

2.     اگر کارشناس به نفع ایشان رای دهد می توانید اعتراض کنید. بعید است در مراحل بعدی که کارشناسان زیاد شود نظرشان تائید شود.

 

برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .

برای درخواست بررسی پرونده توسط کارشناس کلیک کنید .