شکایت برای اخراج سرایدار از محل سرایداری

 

م ت: با سلام! سازنده مجتمع مسکونی ما ۱۶ سال پیش یک خانواده رو در محل سرایداری اسکان داده بود و ساکنان از نحوه کارکرد سرایدار ناراضی بودند و حتی چند ماه حقوقش رو ندادند بلکه برود ولی این سرایدار با سماجت در جایش باقی بود و هر چه می گفتند بیمه ات نمی کنیم از اینجا برو باز از رو نمی رفت و با مسافرکشی و کلفتی همسرش توانست یک خانه دوطبقه در شهر خود بسازد و پارکینگ و انبار ساختمان را اشغال کرده و حالا می گوید می روم اداره بیمه شکایت می کنم!

با توجه به اینکه تمام ساعات روز خارج از خانه به مسافرکشی مشغول است و سالی ۹۰روز بدون اجازه به مرخصی می رود و همسایه ها هم شارژ را به زور می دهند چه کاری برای خلاص شدن از شر این سرایدار بدون درگیری می توانیم انجام دهیم؟

باید به نردیک ترین دادگاه عمومی شکایت کنید و طرح دعوای تصرف عدوانی بر علیه ایشان را دهید. البته ابتدا باید اظهارنامه ای مبنی بر درخواست تخلیه واحد سرایداری به ایشان بدهید و اگر بعد از 10 روز خالی نکردند طرح ذعوی کنید. ابتدا باید موضوع شکایت را در دفاتر خدمات الکترونیک انجام دهید. البته حدس می زنم بابت بیمه شکایت کنند و ممکن است برای چند سال هم رای بگیرند.

 

برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .

برای درخواست بررسی پرونده توسط کارشناس کلیک کنید .