بیمه قلاب بافی

 

سحر: سلام روز بخیر! من سال ۹۲ مطلع شدم بیمه قلاب بافی هست. رفتم صنایع دستی و آزمون عملی دادم و چون واقعا بلد بودم در حد عالی معرفی شدم به اداره فنی و حرفه ای و اونجا دوباره آزمون کتبی دادم و همچنین آزمون عملی و از هردو هم رتبه خوبی کسب کردم و بعد منو معرفی کردند به تامین اجتماعی و بیمه شدم.

من جایی مشغول نبودم که منو بیمه کنند ولی سال ۸۹ کد نمایندگی یکی از شرکت های بیمه را گرفته بودم. اما اونجا هیچگونه تعهدی نسبت به بیمه تامین اجتماعی نماینده ندارند و من مثل یه بازاریاب بودم تا امسال که بخشنامه شد که نمایندگی های بیمه باید خودشون کد کارگاهی بگیرند.

الان مراجعه کردم به تامین اجتماعی و درخواست کد کارگاهی دادم. تامین اجتماعی میگه کل سابقه این چند سال شما حذف میشه؟! آخه چرا؟ من که از محل اون شرکت بیمه نبودم اصلا اونا هیچگونه تعهدی ندارند نسبت به بیمه من و در حالی که من واقعا هنوزم قلاب بافی می کنم و هرکس سفارش بده براش انجام می دهم.

خواهش می کنم منو راهنمایی کنید که چکار کنم جهت حفظ این چند سال سابقه! من واقعا آگاهی نداشتم که نمیشده من بیمه قلاب بافی بشوم و فک کردم این کار بیمه آزاد و نمی دونستم شرایط بیمه را الان چکار کنم سپاس گذارم؟

بهتر است بیمه قلاب بافی تان را ادامه دهید. از هر نظر برایتان بهتر است.

 

برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .

برای درخواست بررسی پرونده توسط کارشناس کلیک کنید .