مقصر تصادف با خودروی پارک کرده در بزرگراه

 

مجید رستمی: با سلام! یه تصادف داشتم که خودروی ۲۰۶ در بزرگراه که پارک مطلقا ممنوعه پارک کرده بود و هیچگونه علائم هشدار دهنده استفاده نکرده بود و من از عقب گلگیر سمت راست جلو برخورد کرد با گلگیر عقب سمت چپ ۲۰۶ و کسی که راکب بود گواهینامه هم نداشت.

افسر اومد موقع کشیدن کروکی پدر اون راکب ۲۰۶ اومد و خودشو جای راننده جا زد و افسر هم متوجه شد ولی باز با اسم پدره فرم کروکی رو پر کرد و مقصر رو ۵۰_۵۰اعلام کرد که به نظر من مقصر صد در صد اون آقاس که هیچکدوم قوانین رو رعایت نکرده بود. لطفا نظرتون رو بهم اعلام کنید و دوم اینکه من توی همون تصادف از ناحیه بینی که دچار شکستگی شده و لب پایین که هم از داخل و هم از بیرون حدودا ۲ سانت جر خورده مصدوم شدم اما اونا حتی یه زنگ به اورژانس نزدن بیاد حتی افسر راهور توی قانون بیمه این مورد دوم به چه صورت میشه با تشکر از شما؟

1.     به نظر 50 50 درست است. شما هم مقصرید چون با ماشین ساکن تصادف کرده اید حتی اگر در جای بد پارک کرده باشد.

2.     اگر مدارک پزشکی دارید مربوط به همان روز می توانید بابت دیه به کلانتری یا دادسرا شکایت کنید. یا باید در گزارش پلیس آسیب شما ذکر شده باشد و اگر همان روز به بیمارستان مراجعه کرده باشید. اگر هیچکدام از این دو کار را نکرده اید باز هم مشکلی ندارد و در صورت وجود شاهد پرونده تان در کلانتری به جریان می افتد.

 

برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .

برای درخواست بررسی پرونده توسط کارشناس کلیک کنید .