شکایت از نگهبان ساختمان به علت سهل انگاری

 

شیما جمالی: سلام و خسته نباشید .همسرم حدود ده روزه نگهبانه یه محدوده مسکونی در پرند و انجام میده از چند تا ساختمون مراقبت میکنه هم ورودی و کنترل میکنه هم گشت باید بزنه و مواظب ماشینها باشه.اطراف هم هیچ دیوارو محافظی ندارن. دوشب پیش دزدی وارد محوطه شده و یه ماشین سرقت کرده.همسرم خروج ماشینو دیده که باسرعت عبور کرده از کنارش ولی باخودش گمان کرده که شاید اتفاقی حادثه ای برای یکی از ساکنان اتفاق افتاده که باعجله و باسرعت رفته ...بعد معلوم شده که اون دزد بوده....دوربین هم گرفته که همسرم قبل از سرقت اتومبیل سرک کشیده با چراغ قوه بازدید کرده و بعد از بازدید سرقت انجام شده.

حالا صاحب ماشین از همسرم شکایت کرده بابت سهل انگاری ...تورو خدا کمکمون کنید چجوری بیگناهی شو ثابت کنه همسرم....مستاجریم کلن پنج میلیون پول پیش داریم. سه تا بچه کوچک داریم.بابدبختی شوهرم خرج مارو درمیاره...الانم که از بدشانسی این اتفاق افتاد.توروخدا ثواب میکنین زودی مارو راهنمایی کنین.یدنیاممنونتون میشم؟

بستگی به قراردادتان دارد. اگر رد قرارداد بابت سهل انگاری و دزدی بحث غرامت مطرح شده باشد باید در دادگاه یا شورای حل اختلاف دلائل عدم سهل انگاری را توضیح دهند . اگر در قرارداد ذکر نشده است اصلا به جایی نمی رسند و همسر شما مقصر نیست.

 

برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .

برای درخواست بررسی پرونده توسط کارشناس کلیک کنید .