درخواست مشاغل سخت و زیان آور برای شغل جوشکاری

 

عزت الله فرهادیان: سلام و درود خدمت شما! 26 سال سابقه بیمه دارم. سال اول تو کوره ریخته گری کار کردم و بقیه سالهای دیگه همه اش جوشکار صنعتی لوله گاز بودم وبرای شرکتهای پیمانکاری شرکت گاز جوشکاری می کردم وبرای هر شرکتی که می خواستم کار کنم. بازرسی فنی شرکت گاز به نام همان شرکت از من تست جوشکاری انجام می داد و کارت تست فرم جوشکاری به من می داد و نام شرکت و تاریخ مشخصه ولی خیلی از این شرکت‌ها برای من کار گر ساده تو لیست بیمه ردکردند.

حالا با توجه به همه این سال‌ها که جوشکار گاز بودم آیا سختی کار به من تعلق میگره حق من اینجا پایمال شده چکار کنم؟ الان قلبم درد میکنه دو بار عمل آنژیو بالون وفنر قلب انجام دادم سخته کار کردن برام و متولد 1349هستم. از شما تقاضای راهنمایی و کمک دارم با عرض تشکر از شما؟

1.     باید بابت تمامی شرکت های مختلف به اداره کار درخواست بررسی  مشاغل سخت و زیان آور دهید. البته به شرطی که تعطیل نشده باشند .

2.     اگر رای مثبت بگیرید و در لیست بیمه عنوان شغلی تان کارگر ساده ثبت شده باشد تامین اجتماعی قبول نمی کند و باید از دیوان عدالت اداری رای مثبت بگیرید.

3.     اگر رای مثبت از دیوان بگیرید تازیه باید دنبال کارفرما بگیرید که 4 درصد و در بعضی موارد 8 درصد حق بیمه اضافه را پرداخت نماید.

4.     بعد از طی این مراحل سابقه سخت و زیان آورتان محاسبه می شود.

 برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .

برای درخواست بررسی پرونده توسط کارشناس کلیک کنید .