مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

 

میلاد زاهدان مهر: در حال حرکت بودم. ماشین پارک شده در کوچه ۸ متری یهو درب خودرو راننده باز شد مقصر کیست؟ سپر سمت چپ به درب سمت راننده برخورد کرد؟

پاسخ: بستگی به زمان باز شدن درب دارد. اگر قبل از رسید شما باشد شما مقصرید. اگر همزمان با حرکت شما از کنار ایشان باشد ، ایشان مقصر است. کلا کار سختی است.معمولا مقصر را راننده ای که درب را باز کرده است می گیرند. از آسیب ایجاد شده مشخص است که چه اتفاق افتاده است.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.