اعلام دروغ تاریخ بیکار شدن به اداره کار

کرمی: کارفرما امروز من را اخراج کرده است. می خواهد ترک کار من دو ماه قبل اعلام کنه به تامین اجتماعی! تو شرکت که ما کار می کردیم دفتر حضور و غیاب نداشتیم؟

پاسخ: معمولا شعبه می فهمد. از روی لیست بیمه می فهمد . تاریخ ترک کارتان باید متناسب با آخرین تاریخ بیمه پردازی تان باشد. ضمنا یک ماه بعد از بکار شدن وقت دارید تا به اداره کار اطلاع دهید. کلا توصیه می کنم این کار را نکنم چون ممکن است بیمه بیکاری به شما تعلق نگیرد.              

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.