درخواست ازکارافتادگی به علت سرطان

 

دزفولی: سلام آقای نصر! سرطان غده لنفاوی در گردن حالا گرفته بعد تشخیص دکتر تهران دستور چهار ماه قرص شیمی درمانی داده الان شیمی می شود. ماه دواست الان تشکیل پرونده برای کار افتادگی در بیمه تامین اجتماعی داده است. سابقه ده سال داده بیمه کار گری سفید کاری است! آیا اگربرود کمیسیوند تائید می شود کار افتادگی کلی می شود؟ جزئی می شود یا دستور تحت درمان می دهد؟  بعد شرایط چطوریه آقای نصر راهنمایی کلی فرمایید باتشکر . از شما دزفولی؟

پاسخ:

1.     سابقه اش کم است و درمانش کامل نشده است بنابراین احتمالا رای طول درمان داده می شود.

2.     ازکارافتادگی جزئی مربوط به حادثه است و به ایشان تعلق نمی گیرد.

3.     درصد ازکارافتادگی بستگی دارد که در چه وضعیتی قرار دارند. آیا در مراحل اولیه هستند یا متاستاز داده است. اگر بعد از عود موضعی پس از درمان باز هم متاستاز داده است می شود ازکارافتادگی هم در نظر گرفت . سابقه اش کم است و این موضوع ضرر دارد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.