محاسبه دیه سوختگی

 

محمد: سلام!

1.     دیه سوختگی درجه 1 10  درصد صورت و 10درصد مچ هر دو پا چقدر می شود؟

2.      آیا کارگر بعد از بهبودی با هزینه ی صاحب کار می تواند شکایت کند؟

3.     صاحب کارگاه موقع آتش سوزی در محل نبوده و کارگاه فاقد بیمه بوده درصورت شکایت مقصر کیست؟

4.     اگر مقصر صاحب کار باشد فقط دیه کارگر را باید بدهد یا جریمه دیگر هم دارد؟

پاسخ به سوالات فوق به شرح زیر است:

1.     مجموعا 20 درصد دیه کامل دارد معاد 66 میلیو تومان

2.     بله می تواند بابت دیه شکایت کند.

3.     تعیین میزان قصور بر عهده کارشناس اداره کار و یا کارشناس دادگستری است.

4.     فقط دیه است و در صورت لزوم هزینه های درمانی و بیکار شدن

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.