فوت بعد از قرارداد بستن بیمه عمر

 

محمد قربانپور: پدرم بيمه عمر قرارداد بسته و حق بيمه يكسال را نقدي پرداخت و رسيد دريافت كردند و بعد از ٢ ماه فوت كردند و گويا نمايندگي چالدران بيمه دانا مشخصات پدرم در سيستم ثبت نكرده و مبلغ ١٢ مليون ريال قسط اول ببمه عمر دريافت و رسيد دادند؟

پاسخ: من الان سوالتان را نفهمیدم. اگر مدرک مکتوب با مهر و امضاء به شما داده اند این مدرک معتبر است و شما می توانید به حق و حقوق تان برسید. البته بستگی به نوع قراردادتان دارد و شرایط آن !

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.