آیا به رانندگان سختی کار تعلق می گیرد؟

 

امیر: سلام خسته نباشی ! من ۲۵ سال سابقه بیمه دارم. ۵۰ سالم کامله!  از این ۲۵ سال ۸ سال و هشت ماه در کارگاه موزائیک سازی کار کردم که جزء مشاغل سخت و زبان آوره! تائیدیه اداره کار سال ۹۴ در پرونده ارائه دادم. با تائیدیه اداره کار ۶ سال اواخر واریزی بیمه در شرکتی بعنوان راننده پایه ۲بیمه پرداخت می شود. به راننده سختی کار تعلق می گیرد؟ من چه اقدامی می توانم بکنم که سختی کار در پرونده اعمال بشود و تقاضای بازنشستگی بکنم؟

پاسخ:نه ! به راننده سختی کار تعلق نمی گیرد. سابقه تان 8 ماه کم است. بهتر است 8 ماه دیگه هم بیمه پرداخت کنید. اگر کارفرمایتان 4 درصد حق بیمه اضافه را پرداخت کند 2 ماه مانده به پایان بیمه پردازی تان درخواست بازنشستگی کنید.اگر هم پرداخت نکرده است یا خودتان پرداخت کنید یا بر علیه کارفرما شکایت کنید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/