حق بیمه رانندگان درون شهری

 

سعید افخمی: سلام! از فروردین 1387 شروع به پرداخت بیمه تامین اجتماعی رانندگان درون شهری بدون وقفه تا امروز را نموده ام و هم اکنون دارای 13 سال سابقه پرداخت بیمه هستم . قبل سال 1387 سابقه 2 سال پرداخت بیمه روستایی را دارم که به تامین اجتماعی منتقل نکرده ام . سن من هم اکنون 54 سال تمام می باشد .مدرک تحصیلی من در بدو شروع پرداخت بیمه ، دیپلم بوده ولیکن در طی این مدت مدرک کارشناسی ارشد گرفته ام . پس از تقریبا 6 سال ، یعنی در آخر سال 1405 و در سن 60 سالگی ، بدون انتقال بیمه روستایی ، دارای 19 سال سابقه خواهم بود .

سوال 1 : به چه طریق می توانم حداکثر بیمه را برای حقوق بازنشستگی بالاتر پرداخت نمایم ؟

سوال 2 : از کی باید این کار را شروع کنم ؟

سوال 3 : محاسبه حقوق در بازنشستگی به چه حالت خواهد بود ؟

چه کمکی از شما می توانم بگیرم ؟

با تشکر از زحمات شما

پاسخ: براساس قانونی جدیدی که در امسال در مجلس در حال بررسی است و به احتمال زیاد تصویب می شود در سال 1406 میانگین 8 سال آخر برای محاسبه حق بیمه ملاک قرار می گیرد. البته میانگین براساس ضرایب نسبت به حداقل حق بیمه . بنابراین شما باید در سال 1406 بازنشسته شوید تا حداقل 20 سال سابقه داشته باشید و سعی کنید حداکثر حق بیمه را از همین حالا پرداخت کنید. البته در بیمه رانندگان درون شهری معمولا نمی توان چنین کاری کرد ولی با مسئولان شعبه بیمه صحبت کنید تا بتوانید بیشترین حق بیمه ممکن را پرداخت نمایید.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر