حق بیمه رانندگان درون شهری

 

سعید افخمی: سلام! از فروردین 1387 شروع به پرداخت بیمه تامین اجتماعی رانندگان درون شهری بدون وقفه تا امروز را نموده ام و هم اکنون دارای 13 سال سابقه پرداخت بیمه هستم . قبل سال 1387 سابقه 2 سال پرداخت بیمه روستایی را دارم که به تامین اجتماعی منتقل نکرده ام . سن من هم اکنون 54 سال تمام می باشد .مدرک تحصیلی من در بدو شروع پرداخت بیمه ، دیپلم بوده ولیکن در طی این مدت مدرک کارشناسی ارشد گرفته ام . پس از تقریبا 6 سال ، یعنی در آخر سال 1405 و در سن 60 سالگی ، بدون انتقال بیمه روستایی ، دارای 19 سال سابقه خواهم بود .

سوال 1 : به چه طریق می توانم حداکثر بیمه را برای حقوق بازنشستگی بالاتر پرداخت نمایم ؟

سوال 2 : از کی باید این کار را شروع کنم ؟

سوال 3 : محاسبه حقوق در بازنشستگی به چه حالت خواهد بود ؟

چه کمکی از شما می توانم بگیرم ؟

با تشکر از زحمات شما

پاسخ: براساس قانونی جدیدی که در امسال در مجلس در حال بررسی است و به احتمال زیاد تصویب می شود در سال 1406 میانگین 8 سال آخر برای محاسبه حق بیمه ملاک قرار می گیرد. البته میانگین براساس ضرایب نسبت به حداقل حق بیمه . بنابراین شما باید در سال 1406 بازنشسته شوید تا حداقل 20 سال سابقه داشته باشید و سعی کنید حداکثر حق بیمه را از همین حالا پرداخت کنید. البته در بیمه رانندگان درون شهری معمولا نمی توان چنین کاری کرد ولی با مسئولان شعبه بیمه صحبت کنید تا بتوانید بیشترین حق بیمه ممکن را پرداخت نمایید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر