آیا ترک کار می تواند باعث عدم پرداخت طلب از کارفرما شود؟

 

نجمه نبی: سلام! من مشغول کار با عنوان کارشناس ماما در بیمارستان خصوصی شدم و بعد از چند ماه باردار شدم. کل دوران بارداری را شیفت رفتم و علی رغم اینکه بیمارستان نیروی باردارشو بیرون می کرد من برای ماندن تلاش کردم و تا پایان 38 هفته بارداری شیفت بودم و بعد مهر ماه زایمان کردم.

مرخصی زایمان به مدت 6 ماه دریافت کردم و شکایتی نکردم برای سه ماه دیگه و از ابتدای فروردین 1400 مشغول به کار شدم. از پاس شیر استفاده نکردم و همکاری داشتم و الان بخاطره شرایط فرزندم قادر به همکاری دیگه نیسم و می خواهم استعفا بدهم و توان یک ماه موندن تا جایگزینی نیرو  را از زمان استعفا ندارم. آیا برایم مشکل ساز خواهد شد؟ و ترک کار اعلام می کنند؟

ضمن اینکه من هنوز حقوق خرداد ماه را نگرفتم. واریزی بیمارستان 5 هر ماه هسش و  همچنین اقدامات لازم برای دریافت پول مرخصی زایمان رو هم کردم و گفته شد تا یک ماه کاری آینده واریز می شود. آیا مشکلی در روند این جریان پیش می آید؟

پاسخ: قانونا ترک کار زودتر از موعد 30 روزه ربطی به پرداخت مطالبات شما ندارد. البته بیمارستان می تواند شکایت کند که این کار شما موجب ایجاد خسارت برای بیمارستان شده است. در مجموع فکر نمی کنم بیمارستان بابت این مووع از شما شکایت کنید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر