سن بازنشستگی تامین اجتماعی

 

بهزاد مسلم ثمرین: سلام! سوالم در خصوص موضوع بازنشستگی است.  من تا انتهای اردیبهشت امسال بر اساس سوابق کارم که در سایت سازمان تامبن اجتماعی ثبت شده 30 سال و 12 روز است که 2-3 روز پیش بخش اداری شرکت محل کارم لیست خرداد بیمه را نیز برای سازمان تامین اجتماعی رد کرد و قائدتا باید سابقه کارم 30 سال و 1 ماه و 12 روز بشود اما تاکنون این یک ماه به حساب سوابق من درج نشده است.

سوال من این است که اگر من مثلا امروز از طریق اینترنت درخواست بازنشستگی ام را بزنم آیا بعد از درج یک ماهه خرداد در سابقه کارم برای حقوق بازنشستگی من این یک ماه محاسبه می شود و یا دیگر فایده ای برای من ندارد. با تشکر از شما منتظر پاسخ و راهنمایی شما هستم؟

پاسخ:بله محاسبه می شود . تمام سابقه تان تا میزان 35 سال سابقه محاسبه می شود و اهمیتی ندارد در چه تاریخی درخواست بازنشستگی داده اید.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر