سن بازنشستگی تامین اجتماعی

 

بهزاد مسلم ثمرین: سلام! سوالم در خصوص موضوع بازنشستگی است.  من تا انتهای اردیبهشت امسال بر اساس سوابق کارم که در سایت سازمان تامبن اجتماعی ثبت شده 30 سال و 12 روز است که 2-3 روز پیش بخش اداری شرکت محل کارم لیست خرداد بیمه را نیز برای سازمان تامین اجتماعی رد کرد و قائدتا باید سابقه کارم 30 سال و 1 ماه و 12 روز بشود اما تاکنون این یک ماه به حساب سوابق من درج نشده است.

سوال من این است که اگر من مثلا امروز از طریق اینترنت درخواست بازنشستگی ام را بزنم آیا بعد از درج یک ماهه خرداد در سابقه کارم برای حقوق بازنشستگی من این یک ماه محاسبه می شود و یا دیگر فایده ای برای من ندارد. با تشکر از شما منتظر پاسخ و راهنمایی شما هستم؟

پاسخ:بله محاسبه می شود . تمام سابقه تان تا میزان 35 سال سابقه محاسبه می شود و اهمیتی ندارد در چه تاریخی درخواست بازنشستگی داده اید.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر