حکم ورود به خانه همسایه

 سلام شبتون بخیر ..من داخل اپارتمان زندگی میکنم در طبقه اول .‌شخصی حکم ورود به منزل در طبقه همکف داشته وارد همکف شده متهم نبوده بعد از اونجا اومده واحد من بعد واحد کناری ...ایا میتونسته وارد بشه ...با مامور کلانتری بوده و بدون در زدن وارد خونه شده خانمم ترسیده شوک بهش وارد شده ..داخل کمد گشتن . ممنونم؟

در پاسخ به سوال دوست عزیزمان مصطفی که در تلگرام این سوال را مطرح کرده است باید بگویم که حکم ورود به خانه معمولاً برای ورود به یک خانه داده می‌شود و نه برای خونه های همسایه!  در برخی مواقع استثنایی اگر ظن پنهان شدن در خانه دیگری باشد نیز حکم داده می‌شود ولی به صورت کلی چنین حکمی داده نمی‌شود و بعید است چنین حکمی وجود داشته باشد. بنابراین شما می‌توانید در فردی که سعی کرده وارد خانه تان شود شکایت کنید از طریق کلانتری یا دادسرا. 


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر