ادامه بیمه پردازی تا بازنشستگی بعد از بیکار شدن

 دوستی در اینستاگرام از بنده سوال پرسیده اند که ۱۸ سال سابقه کارمند سازمان دولتی را دارند و الا ۶ ماه است که در مرخصی بدون حقوق می باشد سوال شان این است که چگونه باید حق بیمه شان را پرداخت کنند تا در ۱۲ سال آینده با مجموع ۳۰ سال مشمول بازنشستگی شود و اینکه آیا می‌توانند بعد از پایان مرخصی بدون حقوق خود را بازخرید کنند و ۱۲ سال آینده را به طور خویش فرمایی اختیاری حق بیمه پرداخت کند و در این صورت های ۱۸ سالگی که داشته اند و سابقه بیمه شان محسوب می‌شود یا نه؟

 در پاسخ به سوال این دوست عزیز باید بگویم که تقریباً هر دو سوال تا یکی است. شما می توانید بازخرید کنید و سابقه بیمه تان در آن شغل به عنوان سابقه بیمه برای تان محسوب می‌شود. اگر سابقه بیمه تان سابقه در سازمان بازنشستگی کشوری باشد می توانید به سازمان تامین اجتماعی انتقال دهید و اگر سابقه تامین اجتماعی باشد که اصلاً مشکلی ندارد. بهترین راه برای تان این است که بیمه اختیاری کنید خودتان را بر اساس حقوق آخرین سال تا میانگین حقوق بازنشستگی تا بعد از ۳۰ سال میانگین مناسبی باشد ۱۸ سال تان هم به عنوان سابقه بیمه محسوب خواهد شد .


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/