شکایت برای دریافت دیه

 سلام! نیما پسرم دو روز پیش سر ساختمان یکی از کارگرهای اونجا با ماله گچکاری به سمت پسرم پرت کرده اونم خورده به مچ پا و رگ تاندون بریده عمل شده است. الان شاکی هستم. صورت جلسه هم شده راهنمایی میخوام تشکر؟

شما در چنین مواردی باید به سرعت عمل کنید. اول اینکه باید هر مدرکی ناشی از بیمارستان دارید جمع آوری نمایید و سریعاً به کلانتری محل مراجعه کنید. کلانتری برای شما پرونده تشکیل می‌دهد و شما را به پزشکی قانونی می‌فرستد. البته در بعضی مواقع خود دادسرا این کار را می‌کند. به هر حال کلانتری یا دادسرا شما را به پزشکی قانونی میفرستد. بعد از دادن نظریه پزشکی قانونی پرونده در کلانتری تکمیل و به دادسرا ارجاع می‌شود و دادسرا بعد از فراخواندن دو طرف ماجرا پرونده را برای تصمیم‌گیری به دادگاه می فرستد و قاضی دادگاه متناسب با میزان جراحتی که ایجاد شده است دیه را در نظر می گیرد و در بعضی مواقع طرف مقابل را جریمه مالی هم می کند. بنابراین بهترین کار این است که سریعاً از طریق کلانتری اقدام نمایید و مابقی مراحل را به کلانتری و دادسرا بسپارید.قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/