چگونگی پرداخت حق بیمه سربازی به صورت الکترونیک

 برای خرید بیمه خدمت سربازی مراجعه کردم ضمن اینکه کارت پایان خدمت هوشمند دارم. سازمان تامین اجتماعی بوشهر  گفته که باید غیر حضوری انجام بدهی و چون سوابق خدمت سربازی داخل سایت  نشان نمیده نمی توانم غیر حضوری انجام دهم. حوزه نظام وظیفه و پلیس +۱۰  هم  می گویندد هیچ مشکلی نداری ولی  تامین اجتماعی انجام نمی دهد برایم! چکار کنم لطفا راهنمایی کنید من را؟ متشکرم؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم برای محاسبه حق بیمه ایام سربازی اطلاعات باید از سامانه پلیس به سامانه تامین اجتماعی انتقال داده شده باشد یعنی اطلاعات در سامانه نظام وظیفه معمولاً ثبت و باید قابل مشاهده در سامانه تامین اجتماعی باشد. شما دو راه برای این کار دارید که هر دو راه  دردسر ساز است. راه اول این است که با کارت پایان خدمت معتبر به شعبه بیمه یا مسئول فنی شعبه مراجعه کرده و درخواست دهید که اطلاعات به صورت دستی در سیستم ثبت شود که کار بسیار سختی می باشد و معمولاً شعبه‌ها موافقت نمی کنند هرچند می‌توانند. یا این که از طریق سازمان نظام وظیفه و پلیس بعلاوه ۱۰ اقدام کنید که به هر حال اطلاعات را در سیستم تامین اجتماعی نمی‌تواند ببیند و وقتی نتوانند ببینند نمی‌تواند محاسبه حق بیمه ۷ درصدی حقوق ایام سربازی شما را انجام دهد. مطمئنا ایرادی دارد چون اکثر افرادی را که بنده دیده‌ام به راحتی اطلاعات اطلاعات نظام وظیفه شان در سایت تامین اجتماعی مشاهده شده است و این یکی از بی نقص ترین سیستم های تامین اجتماعی می باشد .قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/