برقراری مستمری بازماندگان

 سلام!  پدر من  ده روز هست که فوت شدند.  مادر و برادر و پدرم ساکن بندر کیاشهر   هستند. من خودم ساکن تهران هستم. مدارک بیمه پدرم تهران هست. خواستم بدونم الان  بابت کارای  حقوقی بیمه و حقوق که باید از تهران اقدام کنم  لازمه مادرم هم بیان تهران یا من خودم میتونم کاراشون رو انجام بدم . چه بانکی باید حساب داشته باشیم من و مادرم برای حقوق . لازمه حتما حساب تهران افتتاح بشه یا میتونن تو کیاشهر هم حساب باز کنن؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که از طریق سایت هم می توانید اقدام کنید. مدارکتون رو مبنی بر انحصار وراثت باید در سایت آپلود کنید یا این مدارک را از طریق شعبه بیمه بدهید . حساب بانکی باید داشته باشیم که در بانک رفاه بهتر است.  معمولاً بانک رفاه انتخاب میشه و در هر شعبه میتونید افتتاح کنید چون حساب پس انداز همراه است و به راحتی در هر استان قابل افتتاح است. ولی اولا انحصار وراثت میخواهد دوم مدارک شناسایی مادرتان و معمولاً در مراحل نهایی حضور ایشان هم الزامی می باشد.قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/