ادامه بیمه پردازی به صورت بیمه اختیاری

 همسرم 48 ساله هستند و با خرید سربازی 4 سال و 8 ماه سابقه پرداخت بیمه دارند . تا 12  مرداد ماه در شرکتی مشغول بودند و بیمه  ایشون رد شده است.  الان به شغل آزاد مشغول هستند .   ظاهرا به صورت مشاغل آزاد میشه بیمه ی ایشون رو خودمون  ادامه بدهیم  . در این مورد لطفا راهنمایی بفرمایید .  متشکرم ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که ایشان می توانند هم خودشان را بیمه اختیاری کنند و هم بیمه حرف و مشاغل آزاد کنم اگر بخواهند خودشان را بیمه اختیاری کنند بهتر است که با اینکه هزینه بیشتری دارد ولی خودتان را همسرتان و فرزندانتان می توانید از مزایای درمانی استفاده کنیم اما اگر بخواهیم بیمه حرف و مشاغل آزاد کنند بابت هر کدام از دفترچه ها بیشتر از ۷۰ هزار تومان باید پرداخت کنید و در مراکز ملکی تامین اجتماعی هم باید بابت ویزیت سرپایی و بستری به ترتیب ۳۰ درصد و ۱۰ درصد مبلغ ویزیت را پرداخت نماید بنابراین توصیه می‌کنم بیمه اختیاری ایشان ادامه دادند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر