آیا رانندگی در اسنپ باعث قطع بیمه بیکاری می شود؟

 با سلام وخسته نباشید! یه سوال داشتم خدمتتون ! اگر لطف کنید جواب بدید ممنون میشم. ۱۸ ماه به من بیمه بیکاری تعلق گرفت ولی بعد ۵ ماه اونو قطع کردند و زمانی که پیگیر شدم گفتند که شما با ماشین شخصیتون در اسنپ مشغول به مسافرکشی هستید. خواهشمند است به من که دارای خانواده  پر جعمیتی هستم راهنماییم کنید ؟

اشتغال به هر نحو مانند رانندگی در اسنپ باعث قطع بیمه بیکاری می شود البته معمولاً در بسیاری از موارد شعب بیمه ای ممکن است بعد از اینکه شما در خانه مستقر شوید و کارتان را ترک کنید یک بار دیگر به شما فرصت دهند.  تنها راهی که دارید این است که به شعبه مراجعه کنید و بگویید که دیگر در اسنپ کار نمی‌کنید و درخواست بازرسی مجدد از خانه دهید و در مدتی که منتظر می مانید تا بازرسی صورت پذیرد در خانه باشید.  این تنها راهی است که دارید و احتمال به نتیجه رسیدن تان ۵۰ درصد می‌باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر