آیا رانندگی در اسنپ باعث قطع بیمه بیکاری می شود؟

 با سلام وخسته نباشید! یه سوال داشتم خدمتتون ! اگر لطف کنید جواب بدید ممنون میشم. ۱۸ ماه به من بیمه بیکاری تعلق گرفت ولی بعد ۵ ماه اونو قطع کردند و زمانی که پیگیر شدم گفتند که شما با ماشین شخصیتون در اسنپ مشغول به مسافرکشی هستید. خواهشمند است به من که دارای خانواده  پر جعمیتی هستم راهنماییم کنید ؟

اشتغال به هر نحو مانند رانندگی در اسنپ باعث قطع بیمه بیکاری می شود البته معمولاً در بسیاری از موارد شعب بیمه ای ممکن است بعد از اینکه شما در خانه مستقر شوید و کارتان را ترک کنید یک بار دیگر به شما فرصت دهند.  تنها راهی که دارید این است که به شعبه مراجعه کنید و بگویید که دیگر در اسنپ کار نمی‌کنید و درخواست بازرسی مجدد از خانه دهید و در مدتی که منتظر می مانید تا بازرسی صورت پذیرد در خانه باشید.  این تنها راهی است که دارید و احتمال به نتیجه رسیدن تان ۵۰ درصد می‌باشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر