آیا بیمه بیکاری باعث از بین رفتن توالی مشاغل سخت و زیان آور می شود ؟

 با سلام وخسته نباشید خدمت شما و تشکر بابت لطفی که میکنید ! من بمدت ۱۵ سال و نیم در شرکتی که کارش جزء مشاغل سخت میباشد مشغول بکار بودم. به دلایل نامشخص من و عده ای از همکارانم اخراج شدیم . ۳سال بیمه بیکاری گرفتم و سابقه بنده به ۱۸سال و نیم رسید. حالا سوال بنده این است که با توجه به اینکه ۳سال بیمه بیکاری گرفتم، آیا بنده می توانم یکسال و نیم دیگر در سمت راننده لیفتراک که گواهی آن را نیز دارم یا هر شغلی که جزو سختی کار باشد مشغول بکار شوم و ۲۰ ساله بازنشسته شوم.   با تشکر از شما ؟ 

با سلام ! بله می توانید . البته در اینکه در رانندگی لیفتراک بتوانید مشاغل سخت و زیان‌آور بگیرید را ابتدا تحقیق کنید . در بعضی مواقع مشاغل سخت و زیان‌آور رانندگی لیفتراک تایید نشده است . اگر در رانندگی لیفتراک مشاغل سخت تایید شود و یا اینکه در شغلی مشغول به کار شوید که جزء مشاغل باشد بیمه بیکاری مشکلی برای استفاده از مزایای سخت و زیان آور و ۲۰ ساله بازنشسته شدن برای شما نخواهد داشت.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر