آیا بیمه بیکاری باعث از بین رفتن توالی مشاغل سخت و زیان آور می شود ؟

 با سلام وخسته نباشید خدمت شما و تشکر بابت لطفی که میکنید ! من بمدت ۱۵ سال و نیم در شرکتی که کارش جزء مشاغل سخت میباشد مشغول بکار بودم. به دلایل نامشخص من و عده ای از همکارانم اخراج شدیم . ۳سال بیمه بیکاری گرفتم و سابقه بنده به ۱۸سال و نیم رسید. حالا سوال بنده این است که با توجه به اینکه ۳سال بیمه بیکاری گرفتم، آیا بنده می توانم یکسال و نیم دیگر در سمت راننده لیفتراک که گواهی آن را نیز دارم یا هر شغلی که جزو سختی کار باشد مشغول بکار شوم و ۲۰ ساله بازنشسته شوم.   با تشکر از شما ؟ 

با سلام ! بله می توانید . البته در اینکه در رانندگی لیفتراک بتوانید مشاغل سخت و زیان‌آور بگیرید را ابتدا تحقیق کنید . در بعضی مواقع مشاغل سخت و زیان‌آور رانندگی لیفتراک تایید نشده است . اگر در رانندگی لیفتراک مشاغل سخت تایید شود و یا اینکه در شغلی مشغول به کار شوید که جزء مشاغل باشد بیمه بیکاری مشکلی برای استفاده از مزایای سخت و زیان آور و ۲۰ ساله بازنشسته شدن برای شما نخواهد داشت.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر