چگونگی پرداخت حق بیمه برای افزایش حقوق بازنشستگی

 باسلام و عرض ادب و احترام! بنده یک سوالی در مورد بازنشستگی دارم؟ اگر مقدور هست پاسخ بفرمایید؟  بنده در حال حاضر 29 سال و 1 ماه 21 روز تا اردیبهشت 1401 دارم. و فعلا در یک شرکتی تا آبان ماه قرارداد دارم و بیمه پرداخت میکنم. سوالم اینه اگر بعد آبان از بیمه بیکاری استفاده کنم و سابقه ام 30 سال پرشود: اولا به نفعم هست یا نه؟  در غیر اینصورت چه راهکاری می توانید ارائه دهید؟ ممنون میشوم پاسخ دهید و اگر لازم باشد از مشاوره و کمکتان استفاده کنم؟ حتما هزینه هایش را پرداخت خواهم کرد. باز هم ممنونم؟

نه . به نفع تان نیست. حتما تا اسفند ماه بیمه تان را به صورت اجباری پرداخت کنید . وگرنه قرارداد بیمه اختیاری ببندید و تا اسفند ماه حق بیمه تان را با بیشترین مقدار پرداخت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر