تایید رای بدوی در کمیسیون تجدید نظر

 با سلام سوالی داشتم پدرم مبتلا به بیماری اعصاب روانه حدود 5 ساله تحت درمان متخصصین هست 3 سالم هست تحت درمان پزشک قانون بوده اما حال و اوضاعش چندان تغییری نکرده است. دارای کارت معلولیت اعصاب و روان هم هست. کمیسیون پزشکی های انجام شده که تو شهر خودمون  بوده آخرین کمیسیون پزشکی هم شهرستان همدان بود که رد شد و حق اعتراض بهمون دادن الان ما چه زمانی وکیل بگیریم قبل اعتراض یا بعد اعتراض  آیا امکانش هست که بعد اعتراض درخواست آخرین کمیسیون پزشکی هم تایید بشه؟

حدود 3 دکترمال اعصاب و روان بردیم ایشان را! یکی تهران دو تا هم کرمانشاه. کارت معلولیت هم بهزیستی کرمانشاه برایش صادر کرد. نزدیک 4 ساله دارو مصرف میکنه و کوچکترین تغییری نکرد. به خاطر خدا نزارید حقمان زیر پا بشه! اول خدا بعد شما مرسی؟

اگر رای بدوی را داشتم بهتر می توانستم نظر دهم . یعنی اینکه شما چند درصد رای گرفته اید . در بیشتر از 90 درصد موارد ، رای کمیسیون بدوی در کمیسیون تجدید نظر تایید می شود.بنابراین بهتر است اگر از کارافتاده نشدید مجددا با تشکیل پرونده در کمیسیون بدوی شرکت کنید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر