شرایط دریافت مرخصی زایمان

 

سارا هاشمی: راجع به مرخصی زایمان سوال دارم؟ من آخرین جایی که مشغول بودم ۶ ماه برام بیمه رد شده اما ما بینش یک ماه رد نشده در واقع من اواسط تیر متوجه بارداری شده بودم و همون ماه هم تو یه کارگاه مشغول شدم که ماه اول یعنی تیر  بیمه برام رد نشد!

از مرداد بیمه رد شد تا بهمن، اسفند هم وقت زایمانمه که مابین این مدت مهر ماه کارفرما فراموش می کند بیمه رد کند و چون من زمان اومدن بازرس تو کارگاه حضور نداشتم دیگه قبول نکردند اون ماه و برایم رد کنند و این وقفه انداخت بین بیمه هایم ولی بعد مهر که ۴ ماه تا زایمانم می شود و دو ماه قبلش بیمه ام تو اون کارگاه رد شده است. ناگفته نمونه که قبل این هم من جایی مشغول بودم که ۶ ماه بیمه رد شد و از اول سال تا مرداد که دوباره این کارگاه برام بیمه رد کنه بیمه نبودم. حالا با این تفاسیر می توانم مرخصی زایمان بگیرم! کلا بیشتر از ۹ سال و نیم سابقه بیمه دارم البته پشت سر هم نیست ؟

پاسخ: بله می توانیدبگیرید. در سال آخر منتهی به بارداری 2 ماه سابقه بیمه را دارید. در مورد شما شائبه بیمه پردازی صوری وجود ندارد چون سابقه نسبتا مناسبی دارید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر