شرایط دریافت مرخصی زایمان

 

سارا هاشمی: راجع به مرخصی زایمان سوال دارم؟ من آخرین جایی که مشغول بودم ۶ ماه برام بیمه رد شده اما ما بینش یک ماه رد نشده در واقع من اواسط تیر متوجه بارداری شده بودم و همون ماه هم تو یه کارگاه مشغول شدم که ماه اول یعنی تیر  بیمه برام رد نشد!

از مرداد بیمه رد شد تا بهمن، اسفند هم وقت زایمانمه که مابین این مدت مهر ماه کارفرما فراموش می کند بیمه رد کند و چون من زمان اومدن بازرس تو کارگاه حضور نداشتم دیگه قبول نکردند اون ماه و برایم رد کنند و این وقفه انداخت بین بیمه هایم ولی بعد مهر که ۴ ماه تا زایمانم می شود و دو ماه قبلش بیمه ام تو اون کارگاه رد شده است. ناگفته نمونه که قبل این هم من جایی مشغول بودم که ۶ ماه بیمه رد شد و از اول سال تا مرداد که دوباره این کارگاه برام بیمه رد کنه بیمه نبودم. حالا با این تفاسیر می توانم مرخصی زایمان بگیرم! کلا بیشتر از ۹ سال و نیم سابقه بیمه دارم البته پشت سر هم نیست ؟

پاسخ: بله می توانیدبگیرید. در سال آخر منتهی به بارداری 2 ماه سابقه بیمه را دارید. در مورد شما شائبه بیمه پردازی صوری وجود ندارد چون سابقه نسبتا مناسبی دارید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر