حق بیمه شغل آرایشگری

 

حمید: سلام! بیمه آرایشگری ماهی چنده تامین اجتماعی؟ و اگر الان مثلا بعد از سی سال بازنشست بشم ماهی چقدر دولت به حسابم واریز می‌کنه به نرخ روز! من الان بیمه لوله کشی کارگر ساختمانی میریزم ماهی صد و هفتاد و هشت هزار تومان اگر بالفرض الان بازنشست بشم به ارزش روز ماهی چقدر به حسابم ریخته میشه از طرف دولت! لطفا جدا جدا بگین لوله کشی چند آرایشگری چند؟

پاسخ: چیزی به نام بیمه آرایشگر ندارم . تنها قوتی معنا دارد که کارفرمای آرایشگاه بخواهد برایتان بیمه بپردازد که بین 1.2 و 1.3 از حداقل حق بیمه بیشتر باشد. در بیمه کارگران ساختمانی مثل لوله کشی حداقل مستمری هر سال طبق قانون به شما پرداخت می شود. مثلا امسال حدود 2 میلیون و 600 هزار تومان. نمی توان جدا جدا گفت. بستگی به تعداد سال های بیمه پردازی و چند سال آخر پرداخت حق بیمه هم دارد.

 

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/