انصراف از دریافت بیمه بیکاری کرونا

 دوستی به نام سعید در اینستاگرام از بنده سوال پرسیده اند که ایشان در سامانه اداره کار جهت دریافت بیمه بیکاری در زمان کرونا ثبت‌نام کرده بودند و الان می خواهند انصراف بدهند. خواستند راهنمایی شان کنیم که چه کاری باید انجام بدهند؟

در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم که بیمه‌ای که بابت ایام کرونا پرداخت شد مربوط به فروردین، اردیبهشت و خرداد ۱۳۹۹ بود و بعد از آن بابت کرونا بیمه بیکاری دیگر پرداخت نشد. بنابراین چه ثبت نام کرده باشند و چه نکرده باشند در هر صورت اهمیتی دیگر به ثبت‌نام‌ها داده نمی‌شود و عملاً انصراف ایشان با عدم پیگیری ایشان معنای یکسانی میدهد. کلا نیازی به انصراف ندارد و سامانه هم قابلیتی به نام انصراف از بیمه بیکاری کرونا ندارد .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر