درخواست ازکارافتادگی

 سلام خسته نباشی! من در شرکت گرانول کار میکنم. ۱۲ساعته هستیم در روز کاری!  ۵ الی۶ تن باید تولید و کیسه کنیم. دیسک کمر گرفتم.عمل کردم. برج ۲ سال ۹۹ الان۲هفته دردم برگشت واز درد کمر قادر نبودم کار کنم. درخواست نیروی کمکی کردم.  مدیر راضی نشد و تغییر مکان قبول نکرد.اقدام به شکایت کردم و حق کمرم بگیرم .حق با من هست چیزی گیرم میاد.مدارک پزشکی دارم..درضمن دکتر نامه داد که بام همکاری کنند ولی نکردند. بعد از شکایت می توانم از کار افتادگی بگیرم ممنون از همکاری شما؟ 

شما دوست عزیز باید اعلام کنم که بابت چنین موضوعی از کار افتادگی تعلق نمی‌گیرد ولی احتمال دارد که به شما تعلق بگیرد اگر بتوانید ثابت کنید آسیب در محل کار اتفاق افتاده است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر