پرداخت حق بیمه قسطی سربازی

دوستی در تلگرام از من سوال پرسیده است که ایشان ۱۰ روز در پرداخت حق بیمه سربازی شان تاخیر داشته است و متاسفانه جریمه زیادی برای ایشان محاسبه شده است. ایشان می‌فرمایند که برای تعیین میزان تعیین میزان جریمه خدمت سربازی کل ایام بیمه‌ پردازی ایشان محاسبه شده است و جریمه بر اساس کل دوره محاسبه شده است. ایشان پرسیدند که آیا چنین چیزی صحیح است؟ 

در پاسخ به این دوست عزیزمون باید بگم که واقعیتش به نظر نمیرسه چنین چیزی درست باشه و من بارها و بارها دیدم که نسبت به این موضوع شکایت های فراوانی شده که جریمه پرداخت اقساط حق بیمه سربازی بسیار زیاد می باشد اما اینکه فرمول محاسبه چیست اکثر همکاران شعبه‌ بیمه پرسیدم هیچکدام نمی دونستند و معمولاً نرم افزار این رو حساب میکنه! حالا اینکه نرم افزار چجوری حساب میکنه خودم شخصا تا حالا دقیق متوجه نشدم ولی میدونم مبلغش بسیار زیاد میشه و دور از تصور یعنی بر اساس قسطه تاخیری پرداختی محاسبه نمیشه بلکه بر اساس کل مبلغ حق بیمه سربازی حساب میشه و تاخیر روی کل مبلغ محاسبه میشه.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر