پرداخت حق بیمه قسطی سربازی

دوستی در تلگرام از من سوال پرسیده است که ایشان ۱۰ روز در پرداخت حق بیمه سربازی شان تاخیر داشته است و متاسفانه جریمه زیادی برای ایشان محاسبه شده است. ایشان می‌فرمایند که برای تعیین میزان تعیین میزان جریمه خدمت سربازی کل ایام بیمه‌ پردازی ایشان محاسبه شده است و جریمه بر اساس کل دوره محاسبه شده است. ایشان پرسیدند که آیا چنین چیزی صحیح است؟ 

در پاسخ به این دوست عزیزمون باید بگم که واقعیتش به نظر نمیرسه چنین چیزی درست باشه و من بارها و بارها دیدم که نسبت به این موضوع شکایت های فراوانی شده که جریمه پرداخت اقساط حق بیمه سربازی بسیار زیاد می باشد اما اینکه فرمول محاسبه چیست اکثر همکاران شعبه‌ بیمه پرسیدم هیچکدام نمی دونستند و معمولاً نرم افزار این رو حساب میکنه! حالا اینکه نرم افزار چجوری حساب میکنه خودم شخصا تا حالا دقیق متوجه نشدم ولی میدونم مبلغش بسیار زیاد میشه و دور از تصور یعنی بر اساس قسطه تاخیری پرداختی محاسبه نمیشه بلکه بر اساس کل مبلغ حق بیمه سربازی حساب میشه و تاخیر روی کل مبلغ محاسبه میشه.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر