دیه پارگی نسبی مینیسک

 دوستی به نام ناشناخته در تلگرام از بنده پرسیدند که به علت حادثه ای نیست که مینیسک ایشان به صورت نسبی پاره شده است و دکتر ۳ هفته طول درمان داده است میخواستم بدونم که دیه چقدر میشه و چه کاری باید انجام بدهند؟ 

ایشان نفرمودند که دقیقا بر اثر چه حادثه‌ای این آسیب برایشان ایجاد شده است. چون هر حادثه فرق میکنه اما در مورد میزان دیه باید بگویم خدمتشون که طول درمان ارتباطی به دیه نداره و صرفاً پارگی مینیسک برایشان حساب میشه! پارگی نسبی نیز معمولا ۲ درصد دیه داره یعنی به نرخ دیه سال ۱۴۰۰ معادل ۹ میلیون تومان و ۸۰۰ هزار تومان می شود که ایشان می توانند این مبلغ را بگیرند و بستگی به این که مقصر حادثه چه کسی باشه ایشون باید از طریق کلانتری شکایت کنند .کلانتری ایشان را به پزشکی قانونی ارجاع میده و بعد از تعیین پزشکی قانونی و پس از تعیین مقصر حادثه که حالا یا کارشناس دادگستری باید باشه یا کارشناس اداره کار پرونده به دادسرا ارجاع داده می‌شود تا میزان دیه مشخص بشه.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر