دیه پارگی نسبی مینیسک

 دوستی به نام ناشناخته در تلگرام از بنده پرسیدند که به علت حادثه ای نیست که مینیسک ایشان به صورت نسبی پاره شده است و دکتر ۳ هفته طول درمان داده است میخواستم بدونم که دیه چقدر میشه و چه کاری باید انجام بدهند؟ 

ایشان نفرمودند که دقیقا بر اثر چه حادثه‌ای این آسیب برایشان ایجاد شده است. چون هر حادثه فرق میکنه اما در مورد میزان دیه باید بگویم خدمتشون که طول درمان ارتباطی به دیه نداره و صرفاً پارگی مینیسک برایشان حساب میشه! پارگی نسبی نیز معمولا ۲ درصد دیه داره یعنی به نرخ دیه سال ۱۴۰۰ معادل ۹ میلیون تومان و ۸۰۰ هزار تومان می شود که ایشان می توانند این مبلغ را بگیرند و بستگی به این که مقصر حادثه چه کسی باشه ایشون باید از طریق کلانتری شکایت کنند .کلانتری ایشان را به پزشکی قانونی ارجاع میده و بعد از تعیین پزشکی قانونی و پس از تعیین مقصر حادثه که حالا یا کارشناس دادگستری باید باشه یا کارشناس اداره کار پرونده به دادسرا ارجاع داده می‌شود تا میزان دیه مشخص بشه.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر