شکایت برای دریافت دیه از مخابرات

 سید حسین حسینی : من پیمانکار جزء و اکثرا" با مخابرات همکاری میکنم . در یکی از این کارها هنگام بازدید حوضچه درب چدنی حوضچه روی پایم افتاده و باعث شکستگی استخوان از چند جا شده است. الان حدود دو ماه است بیکارم و احتمالا چند ماه دیگر بیکاری من ادامه داشته باشد وبا توجه به اینکه خودم  بیمه اختیاری دارم که شامل بیمه بیکاری نمی شوم آیا راهی هست من برای اخذ خسارت یا به هر عنوان بتوانم مبلغی برای تامین معاش اقدام کنم  ؟ از راهنمائی شما پیشاپیش ممنونم؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که با توجه به اینکه بیمه این اختیار ای است شما نمی توانید بابت این مشکل غرامت یا از کار افتادگی از تامین اجتماعی بگیریم چون باید بیمه اجباری داشته باشید و وقتی بیمه اختیاری دارید نمی‌توانید کاری کنید تنها کاری که می‌توانید انجام دهید این است که اگر کارفرمای مخابرات امکانات ایمنی را برای شما فراهم نکرده باشد از کارفرما شکایت کنید تا بتوانید با توجه به میزان تحصیلی که ایشان دارد و همچنین بابت اینکه بیکار شده مبلغی را از آنها بگیرید. البته این به شرطی است که کارفرما داشته باشید و کارفرما هم در این زمینه تقصیر کار باشد یا حداقل درصدی مقصر باشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر