پرداخت حق بیمه سال های گذشته به صورت خویش فرما

 سلام عذر می خواهم . اگر چند سال خلا بیمه ای به علت بازخرید شدن از دادگستری ایجاد شده باشد آیا میشود آن چند سال را که خلاء بیمه ای ایجاد شده را بصورت خویش فرمایی شخصا پرداخت کرد ؟ و اگر نمی پذیرند علت چیست؟ چون شخص حاضر است وجه تمام معوقات و سنوات معوق و حتی دیرکرد و...و هر چی که اداره ی بیمه بگه رو پرداخت کنه مگه دولت به فکر وجه نیست؟ ! وقتی کارمندی چند سال کار نکرده حاضره تمام پولی که تامین اجتماعی میگه رو یکجا پرداخت کنه تا خلا بیمه ای وی پر بشه پس مشکل چیه؟!

نه متاسفانه . باید یا برای کارفرمایی کار کرده باشید یا همان زمان خودتان را بیمه خویش فرما کرده باشید. قانون تامین اجتماعی است و نمی توان کاری کرد. البته اگر بالای 60 سال باشید و سابقه تان کمتر از 10 سال باشد می توانید مابقی سابقه را پرداخت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر