پرداخت حق بیمه سال های گذشته به صورت خویش فرما

 سلام عذر می خواهم . اگر چند سال خلا بیمه ای به علت بازخرید شدن از دادگستری ایجاد شده باشد آیا میشود آن چند سال را که خلاء بیمه ای ایجاد شده را بصورت خویش فرمایی شخصا پرداخت کرد ؟ و اگر نمی پذیرند علت چیست؟ چون شخص حاضر است وجه تمام معوقات و سنوات معوق و حتی دیرکرد و...و هر چی که اداره ی بیمه بگه رو پرداخت کنه مگه دولت به فکر وجه نیست؟ ! وقتی کارمندی چند سال کار نکرده حاضره تمام پولی که تامین اجتماعی میگه رو یکجا پرداخت کنه تا خلا بیمه ای وی پر بشه پس مشکل چیه؟!

نه متاسفانه . باید یا برای کارفرمایی کار کرده باشید یا همان زمان خودتان را بیمه خویش فرما کرده باشید. قانون تامین اجتماعی است و نمی توان کاری کرد. البته اگر بالای 60 سال باشید و سابقه تان کمتر از 10 سال باشد می توانید مابقی سابقه را پرداخت کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر