آیا کارشناس علوم ازمایشگاهی جزء مشاغل سخت محسوب می شود؟

 سلام خسته نباشید! سوال داشتم ببینم آیا کارشناس علوم آزمایشگاهی جزء مشاغل سخت حساب میشود یا نه؟ بنده کارمند کلین روم بافت انسانی کار میکنم در شرایط سخت نمی دانم سختی کار دارد یا نه؟ بنده ۲۳ سال سابقه کار دارم آیا الان میتونم درخواست استعفا را بدهم

بقیه بیمه را در جای دیگه انجام بدهم؟

در پاسخ به سوال دوم شما می توانید استفاده کنید و بقیه سابقه تان را از جایی دیگر یا به صورت خویش فرما کامل کنید. کارشناسان علوم آزمایشگاهی معمولاً سختی کار دارند. اگر در بخش‌های دولتی و عمومی باشند معمولا برایشان حساب میشود. اگر در بخش خصوصی باشند باید حتما درخواست به کمیته تفکیک مشاغل سخت و زیان آور اداره کار بدهند تا این موضوع برایشان بررسی شود اگر تایید شده حق بیمه اضافه باید توسط کارفرما درمان خود کارگر پرداخت کرد تا سابقه به صورت مشاغل سخت و زیان آور حساب شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر