آیا بیمه بابت عمل زیبایی هزینه پرداخت می کند؟

 سلام! من بیمارستان عمل جراحی زیبایی واژن کردم ولی عمل جراحی موفقیت آمیز  نبود. دو سه مرتبه دیگه عملم کردند بخیه ها باز میشد وخونریزی از بخیه ها همراه با درد که بعداز اون دیگه گفتند شکایت کن که بعد از شکایت به دکتر دیگه ای مراجعه کردم و گفتند حتما باید به خاطر التهاب و عفونت بستری شوی و بعد از پنج روز مرا مرخص کردند و هیچ جا بیمه حساب نکرد وما آزاد حدود ۱۵۰۰۰۰۰۰ میلیون پول خرج کردیم. حالا نامه رفته کمیسیون پزشکی!  می خواستم بدونم قبول میکنه هزینه را بده؟

بیمه قطعا هزینه بابت این عمل نخواهد داد چون که عمل زیبایی حساب خواهد شد ولی اگر آسیب دیده اید می توانید بابت دیه از پزشک تان از طریق دادسرای پزشکی شکایت کنید تا دیه بگیرید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر