درخواست ازکارافتادگی در بیمه اختیاری

 درود وقت بخیر! کارفرما هستم و بصورت خویش فرما بیمه تامین اجتماعی شدم. ۲۷درصد حق بیمه پرداخت میکنم و از کار افتادگی و دیگر خدمات شامل حالم نمی شود. دو فرزندم هم که پیش خودم کار می‌کنند بیمه بیکاری و غیره شامل حالشان نمیشه؟! خواستم ببینم که شرایط ایثارگران شامل حالم میشود یک ماه بسیجی و ۲۲ماه سربازی در زمان جنگ در منطقه جنگی خدمت کردم پیشاپیش از جواب شما متشکرم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که وقتی ۲۷ درصد حق بیمه پرداخت می کنید از کار افتادگی شامل شما میشود. تنها چیزی که شامل شما نمی شود بیمه بیکاری است. شرایط ایثارگری برای افرادی تعلق می گیرد که در نهادهای دولتی کار کنند. می تواند حق بیمه ایام سربازی و بسیجی تان را به صورت 7 درصد پرداخت کرده و جزء سابقه کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر