درخواست ازکارافتادگی در بیمه اختیاری

 درود وقت بخیر! کارفرما هستم و بصورت خویش فرما بیمه تامین اجتماعی شدم. ۲۷درصد حق بیمه پرداخت میکنم و از کار افتادگی و دیگر خدمات شامل حالم نمی شود. دو فرزندم هم که پیش خودم کار می‌کنند بیمه بیکاری و غیره شامل حالشان نمیشه؟! خواستم ببینم که شرایط ایثارگران شامل حالم میشود یک ماه بسیجی و ۲۲ماه سربازی در زمان جنگ در منطقه جنگی خدمت کردم پیشاپیش از جواب شما متشکرم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که وقتی ۲۷ درصد حق بیمه پرداخت می کنید از کار افتادگی شامل شما میشود. تنها چیزی که شامل شما نمی شود بیمه بیکاری است. شرایط ایثارگری برای افرادی تعلق می گیرد که در نهادهای دولتی کار کنند. می تواند حق بیمه ایام سربازی و بسیجی تان را به صورت 7 درصد پرداخت کرده و جزء سابقه کنید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر