عدم احتساب مدرک در طرح طبقه بندی مشاغل

 سلام.بنده بیمه تامین اجتماعی هستم  و مدت 26 ماه با قرارداد تامین نیرو برای شرکت اصلی کار نموده ام و بدو شروع بکار گفتند بعد از15ماه کار،قراردادم با شرکت اصلی بسته می شود که این مدت 26 بطول انجامید،حالاکه بعدازپیگیری قراردادم به شرکت اصلی تبدیل شده با اینکه دارای مدرک لیسانس زیست شناسی می باشم و باید با سمت کارشناس و با گروه 12-13 برایم حکم سازمانی زده شود،آمدن با گروه 9 و حکم کارمند قرارداد اینجانب را بسته و با تحت فشار قرار دادن بنده را مجبوربه امضا قرارداد نموده که مدت قرارداد فعلا دوماه هست،وقتی بنده اعتراض کردم که چرا کارمند برایم زدین گفتند براساس طرح طبقه بندی مشاغل چون مدرکتان غیر مرتبط است،عملا بااین اقدام 11 ماه در قرارداد تامین نیرو با این سمت کارمندی هم باید 4 سال کارکنم تاحکم کارشناس3رادریافت کنم وبعداز2دوره چهارساله دیگر،به حکم کارشناسی برسم،عملا 12-13سال باا ینکار بنده راعقب انداخته اند،برای احقاق حق چکاربایدبکنم؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بستگی دارد در کدام شرکت مشغول خدمت باشید . اگر دولتی یا نهادهای عمومی غیر دولتی است باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید وگرنه به اداره کار.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر