ارفاق در سن بازنشستگی معلولین

 سلام! بنده در بهزیستی قم مشغول به کار هستم. اما متاسفانه دو هفته است علاوه بر معلولیت شدید جسمی حرکتی به دیسک کمر و گردن هم مبتلا شدم. به تامین اجتماعی قم مراجعه کردیم گفتند باید از سازمان امور اداری و استخدامی کشور تعداد سنوات تون مشخص کنند. کمیسیون پزشکی بهزیستی کشور ۸۵ درصد معلولیت برایم زدند. من تا آخر امسال سنوات کاریم ۲۴ سال میشود. خیلی ممنون میشوم بزرگواری کنید و کمکم کنید. حق الزحمه را هم روی چشم. با توجه به درصد معلولیت اینطور که من اطلاع دارم تا شش سال سنوات ارفاقی تعلق میگیرد. منظورتون از اینکه مشکل ندارید چیه باید چه روالی طی کنم ؟

 

من الان متوجه نشدم مشکل شما چیست؟ کمیسیون پزشکی بهزیستی در استان تهران میزان درصد شما را مشخص می کند. بهزیستی قم هم باید متناسب با درصد معلولیت تان ارفاق سنواتی به شما بدهد. الان مشکل شما کلا چیست؟


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر