انتقال سابقه بیمه اختیاری به نیروهای مسلح به چه صورت است؟

 سلام و عرض ادب ! بنده بازنشسته نیروهای مسلح هستم و بیمه تامین اجتماعی بصورت خویش فرما دارم . آیا میشود جزء سنوات خدمتم کنم که حقوق کامل دریافت نمایم ؟ بیمه از تامین اجتماعی از ده ۷۰ و بازنشسته امسال  برج ۵ هستم . ۹ سال بیمه تامین اجتماعی بصورت خویش فرما یا همان اختیاری دارم؟

البته قانون جدیدی که در این زمینه تصویب شده است کمی مبهم می باشد. متن قانون به شرح زیر است: 

"از تاریخ لازم‌الاجراءشدن این قانون، نقل و انتقال سوابق بیمه یا کسور بازنشستگی در مورد اشخاصی که به علت انتقال، استعفاء، بازخرید خدمت، اخراج، انفصال دائم و همچنین تغییرات ساختاری ناشی از ادغام، انحلال و واگذاری‌ها، رابطه استخدامی آنان با کارفرمای متبوع، قطع و به تبع آن از عضویت و شمول صندوق بازنشستگی مربوط، خارج شده یا می‌شوند یا به سبب اشتغال و یا تبدیل وضع استخدامی، مشترک صندوق بازنشستگی جدید شده یا بشوند، امکان‌پذیر می‌باشد." . نمی دانم بیمه اختیاری را هم در بر می گیرد یا نه ؟! به نظرم در بر می گیرد و اگر صندوق نیروهای مسلح قبول نکند می توانیم از طریق دیوان عدالت اداری اقدام نماییم. هزینه ما هم برای این کار 25 میلیون تومان می شود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر