دادخواست بازگشت به کار به دیوان عدالت اداری

 سلام! وقت بخیر!  شماره تماس بدید ممنون میشم؟ چون یه توضیحاتی باید بدهم به صورت پیام نمیشود! ممنون! ۱۶سال تو شرکت سایپا کار کردم و دچار دیسک کمر و گردن شدم. مدارک پزشکی موجود است. حتی دکتر معتمد شرکت تایید کرد که من دیگه نمی توانم کار سنگین انجام بدهم. برای من کار سبک تجویز کرد. شرکت زیر بار نرفت. وقتی قراردادم تموم شد دیگه تمدید نکرد. دوساله شکایت کردم. دیوان رای به بازگشت من نداد. میخواهم ثابت کنم که دچار بیماری شغلی شدم. میتوانم از شرکت به بیمه شکایت کنم.میخواهم من را بفرستند کمیسیون پزشکی تا آنها بررسی کنند؟! یا اگر کار دیگه ای میتوانم کنم که بازگشت به کارم را بگیرم.ممنون می شوم راهنماییم کنید؟

خودتان نمی توانید به بیمه درخواست دهید. تنها برای ازکارافتادگی می توانید درخواست دهید که فایده ای ندارد. برای کار سبک شرکت باید بفرستد که با شما قطع همکاری کرده است. متن شکایت تان به دیوان عدالت اداری را بفرستید تا ببینم و البته جواب دیوان را. تا ببینم می توان کاری کرد یا نه ؟

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر