به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دادخواست بازگشت به کار به دیوان عدالت اداری

 سلام! وقت بخیر!  شماره تماس بدید ممنون میشم؟ چون یه توضیحاتی باید بدهم به صورت پیام نمیشود! ممنون! ۱۶سال تو شرکت سایپا کار کردم و دچار دیسک کمر و گردن شدم. مدارک پزشکی موجود است. حتی دکتر معتمد شرکت تایید کرد که من دیگه نمی توانم کار سنگین انجام بدهم. برای من کار سبک تجویز کرد. شرکت زیر بار نرفت. وقتی قراردادم تموم شد دیگه تمدید نکرد. دوساله شکایت کردم. دیوان رای به بازگشت من نداد. میخواهم ثابت کنم که دچار بیماری شغلی شدم. میتوانم از شرکت به بیمه شکایت کنم.میخواهم من را بفرستند کمیسیون پزشکی تا آنها بررسی کنند؟! یا اگر کار دیگه ای میتوانم کنم که بازگشت به کارم را بگیرم.ممنون می شوم راهنماییم کنید؟

خودتان نمی توانید به بیمه درخواست دهید. تنها برای ازکارافتادگی می توانید درخواست دهید که فایده ای ندارد. برای کار سبک شرکت باید بفرستد که با شما قطع همکاری کرده است. متن شکایت تان به دیوان عدالت اداری را بفرستید تا ببینم و البته جواب دیوان را. تا ببینم می توان کاری کرد یا نه ؟

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401