تعداد شیفت پرستاران در طول روز

 سلام وقت بخیر سوالی داشتم؟ بنده 14 سال سابقه دارم و پرستار هستم. دوران عید هر سال به دو نیمه اما شیفتهای سنگین تقسیم میشود . تاریخ ششم عید بنده شیفت صبح و همان روز شب هستم. بنده نمی توانم شیفت شب را به دلیل مشکلاتی  بروم و این موضوع رو مطرح کرده ام با سرپرستار و مترون اما متاسفانه با برخورد بسیار بد و دور از شان اينجانب شده ام. سوال من از شما این است ایا با توجه به اینکه بنده شیفت صبح را می روم، آیا در صورت نرفتن شیفت شب برای من غیبت محسوب می شود؟

بله متاسفانه . البته طبق طرح تحول سلامت نباید دو شیفت صبح و شب با هم باشد و قانونا این کار اشتباه است. اما بیمارستان ها کار خودشان را می کنند. البته اگر نروید قانون حق را به شما میدهد اگر کار به جای باریک بکشد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر