شکایت از کارخانه صابون سازی برای پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی

 سلام خسته نباشید! من از سال ۷۲ در کارخانه صابون سازی خرمشهر مشغول شدم به مدت ۷سال. اون موقع بیمه دستی وارد میکردم .متاسفانه در ماه که ۳۰ روز می‌باشد یا۱۰ روز یا ۵ روز بیمه رد می کرد. خواستم پیگیر بشم ببینم چکار کنم که بیمه هایم پر بشه بازنشست بشم ممنون تشکر؟

اگر کارخانه صابون سازی خرمشهر همچنان وجود داشته باشد و مدارکی داشته باشید که در این کارخانه کار کردید مانند قرارداد یا پرینت حساب یا فیش حقوق یا مدارک مکتوب دیگر می‌توانید از طریق اداره کار شکایت کرده و با گرفتن رای اداره کار به تامین اجتماعی مراجعه کنید. البته توجه داشته باشید که حق بیمه به نرخ روز محاسبه می‌شود و در این صورت حق بیمه زیادی باید خودتان یا کارفرما پرداخت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر